Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Odbierz prezent

100 zł za zapisanie się do newslettera!

Prezent na zakupy powyżej 1000zł

Akcja nie łączy się z innymi promocjami

 

Meble Calligaris

Calligaris – marka zbudowana na nietuzinkowych pomysłach
 
Marka Calligaris narodziła się w 1923 roku, kiedy jej założyciel rozpoczął produkcję klasycznych, drewnianych krzeseł. Ich wysoka jakość szybko przyciągnęła uwagę nie tylko okolicznych mieszkańców, co spowodowało niezwykłą ekspansję produktów początkowo w rodzimej Italii, a z biegiem czasu również poza jej granicami. Antonio Calligaris postanowił więc odpowiedzieć na oczekiwania przyszłych odbiorców i zorganizował w swoim warsztacie nie tylko mały zakład produkujący meble, ale przede wszystkim miniaturową pracownię artystyczną, w której powstawały wyroby pełne ekspresji i elegancji. W większości przypadków były to produkty wykonane z naturalnych surowców, co potęgowało ich urok i sukcesywnie poszerzało grono klientów. Od 1986 roku zarząd nad firmą przejął wnuk jej założyciela – Alessandro Calligaris, który do dziś skutecznie kontynuuje filozofię marki. O jej sukcesie świadczy chociażby fakt, że w chwili obecnej posiada ona pięć zakładów produkcyjnych, a jej propozycje dystrybuowane są w ponad 90 krajach świata. 
 
Meble Calligaris – włoski styl w zasięgu ręki
 
Celem przewodnim marki Calligaris jest tworzenie artykułów aranżacji, które z jednej strony będą zaskakiwać oryginalnością, a z drugiej – dzięki przystępnej cenie – staną się dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Priorytetem produkcji w dalszym ciągu jest najwyższa jakość, która nie wyklucza eksperymentowania formą i surowcami. Tym sposobem, oprócz klasycznego drewna, w asortymencie firmy Calligaris można znaleźć produkty wykonane ze szkła, metalu, czy tworzyw sztucznych, które perfekcyjnie wpisują się w panujące trendy. Meble Calligaris doskonale nadają się zarówno do pełnych ciepła wnętrz rustykalnych, jak i surowych, minimalistycznych nowoczesnych aranżacji. Znakomici projektanci współpracujący z marką dokładają najwyższych starań, aby proponowane przez nich rozwiązania były nie tylko funkcjonalne, ale również oryginalne, dopasowane do indywidualnego gustu każdego klienta. Sam jej właściciel twierdzi, że meble nie są jedynie przedmiotami codziennego użytku, ale przede wszystkim stanowią doskonały sposób na wyrażenie emocji i temperamentu swoich właścicieli. 
 
Outlet Meblowy – sklep dla wymagających miłośników nietuzinkowych aranżacji
 
Outlet Meblowy to sklep, doskonale znany wszystkim miłośnikom dobrego stylu. Wśród szeregu rozmaitych propozycji nie brakuje artykułów marki Calligaris. Znaleźć tu można produkty do każdego rodzaju wnętrza. Finezyjne stoły i krzesła umieszczone w centralnym punkcie jadalni sprawią, że zagości w niej nietuzinkowy klimat doprawiony nutą futurystycznych kształtów i kolorów. Proste komody, witryny i półki znakomicie ozdobią salon, a wszelkiego rodzaju dodatki, takie jak lustra, czy dywany perfekcyjnie dopełnią całość aranżacji. To włoska jakość i wysublimowane piękno, którego nie może zabraknąć w żadnym domu urządzonym z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

OD 1 DO 24 Z 25 PRODUKTÓW marki Calligaris

OD 1 DO 24 Z 25 PRODUKTÓW marki Calligaris

EKSKLUZYWNE MARKI NA KAŻDĄ KIESZEŃ