Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Odbierz prezent

100 zł za zapisanie się do newslettera!

Prezent na zakupy powyżej 1000zł

Akcja nie łączy się z innymi promocjami

 

Meble Hülsta

Hulsta – zaufanie klientów, które inspiruje  
 
Początki firmy Hulsta sięgają 1940 roku. Po 13 latach działalności z małej, lokalnej firmy przekształciła się w duży zakład produkcyjny specjalizujący się w tworzeniu nietuzinkowych i wyjątkowo funkcjonalnych mebli do sypialni. W 1960 roku władzę nad firmą objął młody i ambitny syn jej założyciela Karl Huls, który zmodernizował linię produkcyjną i zaproponował innowacyjne rozwiązania. Od tego czasu rozpoczął się zupełnie nowy rozdział w życiu marki Hulsta, która bez ustanku zaskakiwała klientów niecodziennymi produktami, wychodzącymi naprzeciw ich oczekiwaniom. W asortymencie firmy sukcesywnie pojawiały się produkty nie tylko do sypialni, ale również jadalni i pokoju dziennego. Dziś Hulsta jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych brendów w Europie i na świecie. O najwyższej jakości jej produktów świadczy przede wszystkim zadowolenie klientów, a także liczne nagrody zdobywane przez firmę w międzynarodowych konkursach.
 
Hulsta – meble z charakterem 
 
Przedstawicie firmy Hulsta twierdzą, że meble wyrażają nie tylko gust, ale również osobowość swoich właścicieli. Biorąc pod uwagę zróżnicowane gusta klientów marka permanentnie wzbogaca swoją ofertę o nowe produkty, dając możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy. Nieograniczona kreatywność projektantów stwarza ogromne pole do tworzenia nietuzinkowych rozwiązań, które dają możliwość perfekcyjnego zaaranżowania przestrzeni. Dzięki rozbudowanemu systemowi kontroli jakości i wyselekcjonowanym materiałom, produkty marki Hulsta cechuje bardzo wysoka jakość, potwierdzona niezliczoną ilością pozytywnych opinii klientów. 
 
Outlet Meblowy - produkty światowej klasy w przystępnych cenach
 
Outlet Meblowy to sklep, który skrupulatnie dobiera marki i produkty. Pierwszeństwo zyskują firmy wyróżniające się znakomitą jakością, które na przestrzeni wielu lat dowiodły, że można im zaufać. Wśród nich ogromną popularnością cieszy się firma Hulsta, która jest synonimem piękna i funkcjonalności. W Outlecie Meblowym można znaleźć zarówno pojedyncze półki i komody Hulsta, jak i zestawy mebli, tworzące spójną i harmonijną aranżację. Różnorodne wersje kolorystyczne, ciekawy design, przeszklenia i podświetlenia sprawiają, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. To meble, które ze względu na geometryczne kształty, doskonale wpisują się w każdy styl wnętrza. Są odpowiednie zarówno dla otwartych, nowoczesnych przestrzeni, jak również rustykalnych salonów i jadalni urzekających ciepłą i przytulną atmosferą.

OD 1 DO 1 Z 1 PRODUKTÓW marki Hülsta

OD 1 DO 1 Z 1 PRODUKTÓW marki Hülsta

EKSKLUZYWNE MARKI NA KAŻDĄ KIESZEŃ