Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Odbierz prezent

100 zł za zapisanie się do newslettera!

Prezent na zakupy powyżej 1000zł

Akcja nie łączy się z innymi promocjami

 

Meble Hartmann

Firma Hartmann – jakość i elegancja od ponad stu lat
 
Firma Hartmann została założona w 1911 roku przez Bernarda Hartmanna – stolarza z długoletnim doświadczeniem, który za cel postawił sobie tworzenie eleganckich i funkcjonalnych mebli. Początkowo jej działalność skupiała się na dostarczaniu produktów dla lokalnych odbiorców, a także na wykonywaniu drobnych prac z zakresu obróbki drewna. Od 1930 roku marka Hartmann zaczęła produkować meble do sypialni i pokojów dziennych, których odbiorcami stały się pobliskie sklepy mieszczące się w zagłębiu Ruhry. Jej dynamiczny rozwój został przerwany przez wybuch II wojny światowej i dopiero w 1950 roku firma wznowiła działalność na szerszą skalę, kiedy zarząd nad nią przejął najstarszy syn założyciela. Zmodyfikowanie procesu produkcji i znaczne rozszerzenie asortymentu pozwoliło wyjść poza rodzimy obszar i coraz śmielej podbijać nie tylko rynki krajowe, ale również zagraniczne. W 1980 roku do kierownictwa firmy dołączył młodszy syn Bernarda Hartmanna. Jego innowacyjne pomysły marketingowe pozwoliły marce przetrwać niekorzystne warunki gospodarcze kraju i stawić czoła tanim produktom napływającym ze Wschodu. 
 
Meble Hartmann – piękno naturalnego drewna
 
W chwili obecnej Hartmann jest znaną i cenioną marką produkującą wysokiej jakości meble z drewna litego. Proponowane przez nią produkty są niezastąpione we wnętrzach rustykalnych, które dzięki nim zyskują zupełnie nowy charakter, podszyty elegancją i luksusem. Zastosowanie szkła i metalu sprawia z kolei, że niemniej szykownie prezentują się w przypadku nowoczesnych aranżacji. Solidna konstrukcja powoduje, że meble marki Hartmann odznaczają się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Naturalne drewno użyte do ich produkcji, które dzięki skrupulatnej, wielostopniowej obróbce zyskuje wyjątkową fakturę, tworzy niebanalny efekt estetyczny. To nietuzinkowe zestawy mebli, które stanowią odpowiedź na wysublimowany gust wszystkich miłośników pięknych aranżacji. Ich dodatkowym atutem jest także wyjątkowa funkcjonalność, sprawiająca, że idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku dużych, jak i małych powierzchni. 
 
Outlet Meblowy – prosty sposób na ekspresyjną aranżację
 
W Outlecie Meblowym każdy klient znajdzie produkty dopasowane do jego gustu i tworzące spójną całość z pozostałymi elementami wykończenia wnętrza. Markowe produkty takie jak krzesła, dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, stają się receptą na zadowolenie przyszłych właścicieli i satysfakcję z udanego zakupu. Meble firmy Hartmann to jedna z propozycji Outletu Meblowego, która cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Łączące w sobie najwyższą jakość i piękno naturalnych materiałów tworzą świetny sposób na wprowadzenie do każdego domu ciepłej atmosfery podszytej wysublimowaną elegancją, podkreślającą znakomity gust mieszkańców.

EKSKLUZYWNE MARKI NA KAŻDĄ KIESZEŃ