Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Odbierz prezent

100 zł za zapisanie się do newslettera!

Prezent na zakupy powyżej 1000zł

Akcja nie łączy się z innymi promocjami

 

Meble Jafra

Marka Jafra – w dobrym stylu
 
Jafra to marka, która powstała w 1946 roku w Karnicach na Dolnym Śląsku. Początkowo niewielki zakład rzemieślniczy specjalizujący się w tworzeniu mebli z naturalnego drewna, przekształcał się powoli w solidne przedsiębiorstwo, którego wizytówką stała się najwyższa jakość i ponadczasowe piękno produktów. Od chwili swoich narodzin firma Jafra skupia najwybitniejszych projektantów i rzemieślników, dla których kreowanie coraz bardziej doskonałych elementów wyposażenia wnętrz jest pasją i sposobem na życie. Dzięki staranności wykonania, a także zastosowaniu doskonałych materiałów meble Jafra odznaczają się niebanalną elegancją i urzekają swoim kunsztem. O ich wyjątkowości świadczy  fakt, że zdobią wiele dworków, pałaców i rezydencji na terenie całej Europy. Od wielu lat pomagają także tworzyć niepowtarzalną, ciepłą, atmosferę doprawioną nutą luksusu. Są znane i cenione nie tylko w Polsce, ale również w Japonii, Rosji, Argentynie, Brazylii i na Bliskim Wschodzie. To produkty, które zwyciężają w najbardziej prestiżowych konkursach wzbudzając zachwyt profesjonalistów w dziedzinie wyposażenia wnętrz. 
 
Meble marki Jafra – nowoczesne rozwiązania stworzone na fundamencie tradycji
 
W asortymencie firmy Jafra można znaleźć szeroki wybór mebli stylizowanych. Ich nietuzinkowe formy sprawiają, że doskonale wpisują się w każde wnętrze wnosząc do niego powiew pałacowego luksusu. Wykonywane są z litego drewna, o niezwykle przyjemnej w dotyku teksturze, tworzącej znakomity efekt wizualny. Do ich produkcji najczęściej stosowany jest dąb, olcha, wiśnia, czereśnia i grab, których zróżnicowane odcienie kolorystyczne pozwolą spełnić oczekiwania wymagających klientów i stworzyć doskonałą harmonię z pozostałymi elementami wyposażenia. Warto przy tym podkreślić, że w każdym przypadku drewno pochodzi ze sprawdzonych źródeł, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, a jednocześnie pozwala dbać o środowisko naturalne. Wszelkiego rodzaju materiały dodatkowe takie jak lakiery, okucia czy barwniki nie zawierają szkodliwych substancji, dzięki czemu mogą być stosowane w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci i osoby posiadające skłonności do alergii.
 
Outlet Meblowy – sklep dla wymagających
 
W Outlecie Meblowym, skupiającym najbardziej renomowane firmy polskie i zagraniczne, nie może zabraknąć mebli Jafra. To niebanalne produkty, które zawsze znajdują szerokie grono odbiorców. Ich niepowtarzalne piękno sprawia, że nie mogą im się oprzeć nawet najbardziej wymagający klienci. Dodatkowym atutem mebli Jafra jest solidność oraz staranność ich wykonania, która gwarantuje bardzo długą żywotność produktów. Outlet Meblowy sukcesywnie poszerza zatem swój asortyment o rozwiązania marki Jafra. Stylowe komody, stoły, krzesła, witryny, sofy i zestawy mebli to tylko nieliczne propozycje, które sprawią, że ich właściciele będą mogli poczuć świetność i przepych minionych epok. 

OD 1 DO 13 Z 13 PRODUKTÓW marki Jafra

OD 1 DO 13 Z 13 PRODUKTÓW marki Jafra

EKSKLUZYWNE MARKI NA KAŻDĄ KIESZEŃ