Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Odbierz prezent

100 zł za zapisanie się do newslettera!

Prezent na zakupy powyżej 1000zł

Akcja nie łączy się z innymi promocjami

 

Meble Janpol

Marka Janpol – sposób na relaksujący sen 
 
Janpol to polska firma z blisko 30-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w produkcji materaców i stelaży do łóżek. Dzięki zaangażowaniu i zamiłowaniu do odkrywania innowacyjnych rozwiązań, jest dziś wiodącą marką w branży artykułów przeznaczonych do spania. Jej produkty cechuje najwyższa jakość, co potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty, a także pozytywne opinie klientów, którzy dzięki materacom Janpol budzą się każdego dnia uśmiechnięci i w doskonałej formie. Nowoczesne wyposażenie linii produkcyjnych stało się podstawą do wdrożenia nowoczesnych technologii i rozwinięcia działalności na szeroką skalę, co sprawiło, że marka Janpol zyskała grono zadowolonych klientów nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Materace Janpol są doskonale znane w Europie. Stanowią podstawowe wyposażenie nie tylko domów i mieszkań, ale ze względu na wysoki stopień ergonomiczności i higieny są obecne także w hotelach i szpitalach.
 
Materace Janpol – aby wszystkie sny były kolorowe
 
Firma Janpol produkuje zarówno klasyczne materace sprężynowe i piankowe, jak i ich odpowiedniki wykonane z lateksu i pianki termoaktywnej. Wszystkie jej propozycje odznaczają się wysoką jakością materiałów i olbrzymim komfortem, jaki zapewniają swoim użytkownikom. Są rekomendowane przez specjalistów w zakresie ortopedii i fizjoterapii. Gwarantują wygodne ułożenie ciała podczas snu i stanowią perfekcyjne oparcie dla kręgosłupa, co sprawia, że są odpowiednie również dla osób, które ze względów zdrowotnych spędzają większość czasu w pozycji leżącej. Ich niekwestionowanym atutem jest ponadto łatwość zachowania higieny. Struktura materaców marki Janpol zapobiega gromadzeniu się w nich kurzu i mikroorganizmów, dzięki czemu są one doskonałą opcją nawet dla osób cierpiących na alergię. Niebagatelną rolę odgrywają także zdejmowane pokrowce, które można prać w warunkach domowych. 
 
Outlet Meblowy – duży wybór, wiele możliwości
 
W Outlecie Meblowym każdy miłośnik udanego wypoczynku znajdzie bogaty wybór materaców firmy Janpol, wśród których bezwzględnymi faworytami są produkty wykonane z lateksu i pianki termoaktywnej. To produkty nowej generacji, stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Ich jakość i bezpieczeństwo użytkowania potwierdzają między innymi świadectwo jakości zdrowotnej wystawione przez Państwowy Zakład Higieny i pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka, świadcząca o możliwości zastosowania materaców Janpol w łóżkach dla najmłodszych. W asortymencie Outletu Meblowego można ponadto znaleźć duży wybór stelaży Janpol, które zwiększają poziom wygody, a dodatkowo pozwalają na prawidłowe użytkowanie materaca.

OD 1 DO 24 Z 212 PRODUKTÓW marki Janpol

OD 1 DO 24 Z 212 PRODUKTÓW marki Janpol

EKSKLUZYWNE MARKI NA KAŻDĄ KIESZEŃ