Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Już wychodzisz?

Pozostaw swój adres mailowy i odbierz prezent

Prezent na zakupy powyżej 399zł

Koszt i czas dostawy

 

 

Czas dostawy

1.      Zakres terytorialny dostaw zamówienia obejmuje terytorium Polski.

2.      Czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie dla każdego towaru i kształtuje się w przedziale od 24 godzin do 56 dni roboczych. Klient jest informowany telefonicznie lub mailowo o terminie realizacji zamówienia na 24-48 godzin przed planowaną dostawą, a następnie telefonicznie przez kuriera lub przewoźnika na godzinę przed dostawą.

3.      KLER S.A. informuje o przewidywanym terminie realizacji zamówienia  w opisie produktu.

4.      Czas realizacji zamówienia może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od Sklepu Internetowego takich jak, np: warunki atmosferyczne, zdarzenia losowe na drogach. W razie zaistnienia powyższych okoliczności, Klient będzie informowany telefonicznie i mailowo o wydłużeniu czasu realizacji zamówienia.

Koszt dostawy

1.Koszt dostawy zamówienia w sklepie internetowym www.outletmeblowy.pl przy pierwszej próbie dostawy zamówienia do klienta wynosi 0 zł. Każda kolejna próba dostawy zamówienia do klienta na podany adres dostawy wynosi 200 zł.

2. W przypadku zamówienia więcej niż jednego produktu koszt dostawy obliczany jest poprzez zsumowanie kosztów dostawy poszczególnych produktów

3. Dostawy towarów oznaczonych w opisie oferowanego produktu „Dostawa gratis”  obejmujące terytorium Polski oraz indywidualnie uzgodnione przez Klienta oraz Sklep Internetowy termin i miejsce są bezpłatne. W przypadku nie odebrania przez Klienta towaru w uzgodnionym wcześniej miejscu i terminie, odwołania odbioru tego towaru lub przesunięcia przez Klienta terminu dostarczenia towaru Sklep Internetowy naliczy koszty transportu zgodnie z kosztami dostawy określonymi w ust. 1 powyżej.