Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Odbierz prezent

100 zł za zapisanie się do newslettera!

Prezent na zakupy powyżej 1000zł

Akcja nie łączy się z innymi promocjami

Witryna firmy Alf Uno kolekcja Grace

Stara cena: 3290 zł

Teraz tylko: 990 zł

Oszczędzasz: 2300 zł

Produkt niedostępny

Opis

Witryna lewa z oświetleniem włoskiego producenta mebli firmy Alf Uno z kolekcji Grace model PJGR0608AV. Konstrukcja wykonana z płyty meblowej okleinowanej emalią poliuretanową w kolorze jasnoszarymz efektem wysokiego połysku, posiada przeszklone półki i drzwiczki. Mebel po wymianie ekspozycji w salonie, posiada zaciek po prawej stronie, u góry oraz zadrapanie na prawym boku, z tyłu peknięcie płyty (uszkodzenia widoczne na zdjęciach). Brak wyłącznika oświetlenia.

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

Czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie dla każdego towaru i kształtuje się w przedziale od 24 godzin do 56 dni roboczych, Klient jest informowany telefonicznie lub mailowo o terminie realizacji zamówienia na 24-48 godzin przed planowaną dostawą

Szczegóły

WYMIARY

WITRYNA LEWA
Szerokość58
Głębokość85
Wysokość195

Materiały

Konstrukcja wykonana z płyty meblowej okleinowanej emalią poliuretanową w kolorze jasnoszarymz efektem wysokiego połysku, posiada przeszklone półki i drzwiczki.