Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Odbierz prezent

100 zł za zapisanie się do newslettera!

Prezent na zakupy powyżej 1000zł

Akcja nie łączy się z innymi promocjami

Zestaw mebli firmy Kler kolekcja Canto

Stara cena: 10890 zł

Teraz tylko: 6490 zł

Oszczędzasz: 4400 zł

Kup teraz

Zarezerwuj ›

Dodaj do przechowalni ›

Ilość dostępnych produktów: 1

Opis

Zestaw mebli firmy Kler kolekcja Canto. W skład zestawu wchodzą witryna prawa W1D1S2P oraz komoda K2D4. Korpus wykonany z płyty meblowej, okleinowany naturalną okleiną dębu czarno-białego na wysoki połysk, cokół o wysokości 7 cm w kolorze czarnym matowym. Szuflady i drzwi pokryte są płytami ceramicznymi (spiek kwarcytowy). Dno szuflad wyłożone jest eko-skórą w kolorze grafitowym. Meble po wymianie ekspozycji w salonie, witryna posiada wyszczerbienia półek i obicia korpusu, komoda posiada ułamane rogi płyty ceramicznej, obicia korpusu oraz zarysowania blatu (uszkodzenia widoczne na zdjęciach).

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

Czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie dla każdego towaru i kształtuje się w przedziale od 24 godzin do 56 dni roboczych, Klient jest informowany telefonicznie lub mailowo o terminie realizacji zamówienia na 24-48 godzin przed planowaną dostawą

Szczegóły

WYMIARY

WITRYNA
Szerokość64
Głębokość50
Wysokość190
KOMODA
Szerokość122
Głębokość50
Wysokość142

Materiały

Korpus wykonany z płyty meblowej, okleinowany naturalną okleiną dębu czarno-białego na wysoki połysk, cokół o wysokości 7 cm w kolorze czarnym matowym. Szuflady i drzwi pokryte są płytami ceramicznymi (spiek kwarcytowy). Dno szuflad wyłożone jest eko-skórą w kolorze grafitowym.