Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Odbierz prezent

100 zł za zapisanie się do newslettera!

Prezent na zakupy powyżej 1000zł

Akcja nie łączy się z innymi promocjami

Zestaw mebli firmy Alf Uno kolekcji Opera (STK4)

Stara cena: 18090 zł

Teraz tylko: 8990 zł

Oszczędzasz: 9100 zł

Kup teraz

Zarezerwuj ›

Dodaj do przechowalni ›

Ilość dostępnych produktów: 1

Opis

    Zestaw stół i cztery krzesła firmy Alf Uno kolekcji Opera. W skład zestawu wchodzi stół PJOP0617 i cztery krzesła KJOP620CN. Konstrukcja wykonana z płyty meblowej okleinowanej naturalną okleiną w wybarwieniu Orzech Włoski lakierowaną na wysoki połysk, siedzisko krzeseł tapicerowane materiałem w kolorze czarnym. Meble po wymianie ekspozycji w salonie. Stół posiada wgniecenia i rysy na blacie, krzesła posiadają wgniecenia i rysy na nogach i oparciach (uszkodzenia widoczne na zdjęciach).

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

Czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie dla każdego towaru i kształtuje się w przedziale od 24 godzin do 56 dni roboczych, Klient jest informowany telefonicznie lub mailowo o terminie realizacji zamówienia na 24-48 godzin przed planowaną dostawą

Szczegóły

WYMIARY

STół
Wysokość77
Średnica160
KRZESłO
Szerokość52
Głębokość58
Wysokość95

Materiały

Konstrukcja wykonana z płyty meblowej okleinowanej naturalną okleiną w wybarwieniu Orzech Włoski lakierowaną na wysoki połysk, siedzisko krzeseł tapicerowane materiałem w kolorze czarnym.