Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Już wychodzisz?

Pozostaw swój adres mailowy i odbierz prezent

Prezent na zakupy powyżej 399zł

Zestaw wypoczynkowy firmy Kler kolekcja Aria W137

Stara cena: 20398 zł

Teraz tylko: 12990 zł

Oszczędzasz: 7408 zł

Kup teraz

Zarezerwuj ›

Dodaj do przechowalni ›

Ilość dostępnych produktów: 1

Opis

Zestaw wypoczynkowy firmy Kler kolekcja Aria W137. W skład zestawu wchodzą narożnik oraz taboret. Konstrukcja tapicerowana skórą naturalną w kolorze szarym (2498), nogi wykonane ze stali szczotkowanej. Narożnik posiada regulację zagłówków. Meble po wymianie ekspozycji w salonie. Narożnik posiada zabrudzenie na podłokietniku, zadrapanie skóry na oparciu, otarie skóry na rogu narożnika; taboret posiada zabrudzenie na siedzisku (uszkodzenia widoczne na zdjęciach).

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

Czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie dla każdego towaru i kształtuje się w przedziale od 24 godzin do 56 dni roboczych, Klient jest informowany telefonicznie lub mailowo o terminie realizacji zamówienia na 24-48 godzin przed planowaną dostawą

Szczegóły

WYMIARY

NAROżNIK
Szerokość283
Głębokość213
Wysokość85-104
TABORET
Szerokość80
Głębokość60
Wysokość42

Materiały

W skład zestawu wchodzą narożnik oraz taboret. Konstrukcja tapicerowana skórą naturalną w kolorze szarym (2498), nogi wykonane ze stali szczotkowanej.