Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Już wychodzisz?

Pozostaw swój adres mailowy i odbierz prezent

Prezent na zakupy powyżej 399zł

Zestaw wypoczynkowy firmy Kler kolekcja Can-Can model W110

Stara cena: 11390 zł

Teraz tylko: 6890 zł

Oszczędzasz: 4500 zł

Kup teraz

Zarezerwuj ›

Dodaj do przechowalni ›

Ilość dostępnych produktów: 1

Opis

Can-Can  to zestaw wypoczynkowy o prostej linii wzorniczej. Jego nowoczesną formę podkreślają metalowe (chromowane) nóżki oraz  charakterystyczny profil bokówpodłokietników. Ogromnym atutem programu Can-Can  jest komfort wypoczynku osiągnięty poprzez zastosowanie nowatorskiego systemu podnoszenia oparcia, dzięki któremu otrzymujemy głębsze siedzisko oraz wyższe, wygodne oparcie górnej części pleców i głowy.

W skład zestawu wchodzi kanapa dwuosobowa i trzyosobowa. Meble tapicerowane są tkaniną Joop! Basic Flat 805-696 w kolorze szarym, nóżki metalowe chromowane. Zestaw po wymianie ekspozycji, kanapa dwuosobowa posiada przebarwienia tkaniny na siedzisku i podłokietniku, w kanapie trzyosobowej widoczna różnica odcieni pomiędzy elementami poszycia (uszkodzenia widoczne na zdjęciach).

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

Czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie dla każdego towaru i kształtuje się w przedziale od 24 godzin do 56 dni roboczych, Klient jest informowany telefonicznie lub mailowo o terminie realizacji zamówienia na 24-48 godzin przed planowaną dostawą

Szczegóły

WYMIARY

KANAPA TRZYOSOBOWA
Szerokość187
Głębokość97
Wysokość82/94
KANAPA DWUOSOBOWA
Szerokość137
Głębokość97
Wysokość82/94

Materiały

Meble tapicerowane są tkaniną Joop! Basic Flat 805-696 w kolorze szarym, nóżki metalowe chromowane.