Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Odbierz prezent

100 zł za zapisanie się do newslettera!

Prezent na zakupy powyżej 1000zł

Akcja nie łączy się z innymi promocjami

Zestaw wypoczynkowy firmy Kler kolekcja Corrente W113

Stara cena: 27790 zł

Teraz tylko: 16990 zł

Oszczędzasz: 10800 zł

Kup teraz

Zarezerwuj ›

Dodaj do przechowalni ›

Ilość dostępnych produktów: 1

Opis

Corrente to zestaw wypoczynkowy o nowoczesnej linii wzorniczej. Nowoczesną formę podkreśla charakterystyczna podstawa, podłokietniki oraz metalowe nóżki. Zestaw wyposażony został w regulowane zagłówki, pozwalające komfortowo wypoczywać z stabilnym podparciem górnych partii pleców i głowy.

W skład zestawu wchodzą: narożnik oraz fotel obrotowy. Konstrukcja tapicerowana jest najwyższej jakości skórą naturalną w kolorze jasnoszarym (2166), nóżki i podstawa wykonane ze stali nierdzewnej. Zestaw po wymianie ekspozycji, narożnik posiada otarcia skóry na plecach, plamy na oparciu, rozdarcie w przedniej części oraz podartą podbitkę, w fotelu odarcia skóry na podłokietniku oraz nieestetyczne wykończenie z tyłu mebla (uszkodzenie widoczne na zdjęciach).

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

Czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie dla każdego towaru i kształtuje się w przedziale od 24 godzin do 56 dni roboczych, Klient jest informowany telefonicznie lub mailowo o terminie realizacji zamówienia na 24-48 godzin przed planowaną dostawą

Szczegóły

WYMIARY

NAROżNIK
Szerokość307
Głębokość262
Wysokość70 (97)
FOTEL
Szerokość92
Głębokość92
Wysokość104

Materiały

Konstrukcja tapicerowana jest najwyższej jakości skórą naturalną w kolorze jasnoszarym (2166), nóżki i podstawa wykonane ze stali nierdzewnej.