Facebook Outlet Meblowy
Zamknij

Logo

Odbierz prezent

100 zł za zapisanie się do newslettera!

Prezent na zakupy powyżej 1000zł

Akcja nie łączy się z innymi promocjami

 

Meble Sztuka Beskidzka

Sztuka Beskidzka, czyli dywany i koce z wyobraźnią
 
Sztuka Beskidzka to zdobywająca coraz większą popularność manufaktura, której dziełem są dywany, chodniki i koce wykonane z materiałów najlepszego gatunku. Marka oferuje swoje produkty przede wszystkim klientom indywidualnym, sklepom oraz architektom. Jest w stanie wykonać dowolne zamówienie jednostkowe lub serie produktów, w zależności od zapotrzebowania. Szereg stosowanych technologii oraz możliwości adaptacyjnych pozwala firmie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Marka realizuje projekty własne, jak również zlecone przez klientów. Nieustanne ulepszanie jakości oraz bogate doświadczenie sprawiają, że Sztuka Beskidzka może szczycić się jedynymi w swoim rodzaju rękodzielniczymi wyrobami.
 
Sztuka Beskidzka – niecodzienne wrażenia ze szczyptą luksusu 
 
Głównymi produktami Sztuki Beskidzkiej są ekskluzywne dywany, wykonane z najlepszej jakości, czystej wełny nowozelandzkiej. Dywany oferowane są w kilkudziesięciu kolorach oraz w wymiarach, których przedziały może ustalić sam klient. Różnorodna struktura pozwala na wybór spośród wielu kombinacji kolorystycznych i gabarytowych. Marka oferuje ponadto wełniane koce, które zagwarantują przytulne i pełne ciepła doznania. Wykonane z nowozelandzkiej wełny mogą pełnić nie tylko rolę doskonałego elementu dekoracyjnego, ale również prezentu dla osób, na komforcie których najbardziej nam zależy. Ich praktyczność można docenić zwłaszcza podczas chłodniejszych dni. Na życzenie klienta, Sztuka Beskidzka wykonuje także wysokogatunkowe chodniki.
 
Outlet Meblowy + Sztuka Beskidzka = satysfakcja klienta
 
Dywany wykonane przez Sztukę Beskidzką, idealnie dopasowane do potrzeb klientów, już teraz można znaleźć w ofercie Outletu Meblowego. Outlet Meblowy to rzesza zadowolonych klientów, do których z pewnością dołączą nowi miłośnicy wyjątkowych wyrobów rękodzielniczych w postaci dywanów, koców i chodników. Stworzone przez mistrzów swojego fachu dywany z wełny nowozelandzkiej usatysfakcjonują wszystkich, którzy oczekują wyjątkowego designu podpartego pieczołowitością wykonania. Naturalny skład i niebanalny charakter sprawiają, że produkty Sztuki Beskidzkiej cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Te i inne luksusowe wyroby przeznaczone do wystroju wnętrz w nadzwyczaj atrakcyjnych cenach oferuje Outlet Meblowy. Szeroki asortyment sklepu zainspiruje wszystkich znawców dobrego stylu do poszukiwania rozwiązań, które pomogą im wyrazić swój temperament i podkreślić perfekcyjny gust.

OD 1 DO 1 Z 1 PRODUKTÓW marki Sztuka Beskidzka

OD 1 DO 1 Z 1 PRODUKTÓW marki Sztuka Beskidzka

EKSKLUZYWNE MARKI NA KAŻDĄ KIESZEŃ