/skins/user/rwd_shoper_19/
Dekoracje wnętrz: zmień przestrzeń w dom 0

Dekoracje wnętrz są niezwykle istotną kwestią, jeśli chodzi o wystrój domu. Możemy mieć najpiękniejsze meble, najbardziej gustownie rozplanowaną przestrzeń, jednak bez odpowiednich dodatków, dom nie jest do końca domem. To dekoracje pozwalają na nadanie mu personalnego wymiaru, podkreślenie naszego charakteru, zaakcentowanie gustu.

Dekoracje wnętrz: zmień przestrzeń w dom

dekoracje wnętrzPo lewej nasze propozycje wazonów:

  • idealny do wnętrza monochromatycznego, eleganckiego czy w stylu pop art.
  • czerwony, wyrazisty, który może stanowić główny akcent w danym wnętrzu
  • wesoły, wielobarwny jasny wazonik, który wspaniale doda koloru we wnętrzach w pastelowej kolorystyce
  • odważny, bardzo ciekawy wazon w kropki, dla amatorów zdecydowanego styl

Co jest najważniejsze?

 dekoracja wnętrz

Nie da się ukryć- bazą wystroju wnętrz są oczywiście kolory ścian, tapety, podłogi, rozmieszczenie przestrzeni. To jednak dodatki tworzą całościowy klimat, sprawiając, że czujemy się jak w domu, podkreślają styl w jakim urządzone jest wnętrze. Mogą zupełnie odmienić dany pokój i sprawić, że będzie oryginalny jedyny w swoim rodzaju – lub… zniszczyć ogólny zamysł. Jak więc je wybierać? Przede wszystkim unikajmy natłoku. Dajmy szansę każdej dekoracji świecić swoim blaskiem, nie warto stawiać w tym przypadku na ilość – a na jakość. Zdecydujmy się co chcemy wyeksponować i pokażmy to. Dekoracje muszą ze sobą korespondować: stylem, kolorem czy fakturą. W ten sposób wyraźnie zaznaczamy to, co chcemy pokazać.

aranżacja domuDodatki możemy wybierać w tym samym stylu co wnętrze np. sielskie obrazki, gliniane naczynia: do stylu wiejskiego domku czy też granatowo białe, z kamionki, drewniane do wnętrza w klimatach greckich. Drugą opcją działania jest postawienie na coś zupełnie przeciwnego: kontrast. Tak postępujemy w przypadku wnętrz skandynawskich, o których pisaliśmy ostatnio: do surowości materiałów i minimalizmu mebli, dodajmy ciepłe, przytulne dekoracje: poduszki, koce, zasłony, przełamując schemat.

To co wybierzemy, zależy wyłącznie od nas: postawimy na nowoczesność? klasykę? a może zupełną awangardę? Tak naprawdę najważniejsze jest to, byśmy czuli się dobrze w naszym wnętrzu – by nastawiało nas pozytywnie i aktywnie.

 

Dodaj komentarz:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium