/skins/user/rwd_shoper_19/
Jak jesiennie udekorować dom? 0

Jesień to fantastyczny czas w roku. Feeria ciepłych, ognistych barw w palecie oranżu, pomarańczu, czerwieni, magenty i żółci. Do tego szeleszczące pod stopami liście, jesienne plony w postaci pękatych dyń i rumianych jabłuszek. Wszystko to tworzy naprawdę magiczny klimat, który z pewnością chcielibyśmy przenieść do swojego domu. Nie musimy jednak wydawać fortuny, bo matka natura sama przychodzi nam z pomocą.

Jak jesiennie udekorować dom?

jesienne dekoracjeWyobraźmy sobie misę pełną kasztanów: błyszczących, śliskich w części o bogatym brązowym kolorze i z aksamitną łatką na brzuszkach. Kilka możemy pozostawić w malowniczych łupinkach. By podkreślić ich piękno, pod miskę włóżmy serwetę w jesiennych kolorach, natomiast obok możemy położyć szlachetną kiść jarzębiny. Sama kompozycja z różnego rozmiaru dyń (zarówno tych jadalnych jak i dekoracyjnych) będzie wyglądała fantastycznie. Nasza rada? Uczyń jedno z wyróżniających się warzyw (kolorem, wielkością, fakturą) bohaterem Twojej aranżacji, układając pozostałe komplementujące ją elementy dookoła. Dla bezpieczeństwa, możemy posłużyć się symetrią, a dla bardziej fantazyjnego efektu? Przestawiaj, układaj, nakładaj! Sprzyjać będą Ci jesienne kolorowe liście oraz sukulenty. To właśnie jesienią są najpiękniejsze, buchające kolorem, niemal chrupiące. Owoce również idealnie nadają się na kolorowe aranżacje: jasnoczerwone jabłka z przebłyskami zieleni, intensywnie różowe, lekko matowe.

Jeśli chodzi o kolorystykę naszych aranżacji, to możemy trzymać się barw harmonijnych i operować tymi, które naturalnie występują w naszych rekwizytach, a możemy pokusić się o barwy z przeciwnej strony koła kolorów. Dopełniającymi tutaj będą błękity i zielenie, które wyeksponują nasze ciepłe barwy.

jesienne dekoracje

Dodaj komentarz:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium