/skins/user/rwd_shoper_19/
Kreatywne wykorzystanie antresoli 0

Antresola jest typowa albo dla bardzo dużych mieszkań i domów, albo liczy się na małych przestrzeniach, gdzie każdy centymetr kwadratowy liczy się na wagę złota. Prezentujemy Wam kilka kreatywnych rozwiązań na wykorzystanie tego funkcjonalnego miejsca.

Kreatywne wykorzystanie antresoli

1. Dodatkowa sypialnia. Wspaniałe miejsce dla odpoczynku: odosobnione, przytulne, a za sprawą odpowiedniego wystroju (na przykład w bieli) również niezwykle eleganckie. Nie musimy dysponować ogromną przestrzenią – łóżko, szafka, komoda – sprawdzą się idealnie.

2. Idealne miejsce na biblioteczkę. Nie tylko, że wreszcie znajdziesz miejsce na swoje ulubione tytuły, ale tak jak widać na zdjęciu- wygląda to po prostu fenomenalnie.Polecamy do tego drewno o jasnym wybarwieniu, które pod sufitem będzie zwiększało widoczną przestrzeń.

antresola

3. Strefa dekompresji. Znacie to uczucie kiedy chcecie na chwilę uspokoić myśli, pobyć sam na sam ze swoimi przemyśleniami, wyciszyć się po stresującym dniu i zaznać komfortu własnego mieszkania. Myślicie pewnie o salonie, ale co powiecie na wyraźnie wydzieloną osobną strefę? To dopiero raj.

antresola 2

4. A teraz w stronę całkiem przeciwną niż cisza i spokój: antresola to idealny pomysł na bawialnię pełną wesołych śmiechów i okrzyków radości. Porozrzucane zabawki, piszczące gumowe stwory na podłodze przestają być problemem – są poza naszym zasięgiem wzorku, a małym odkrywcom też na pewno w smak taka odrębność terytorialna.

kreatywne wykorzystanie antresoli

 

 

Dodaj komentarz:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium