/skins/user/rwd_shoper_19/
Róż w wystroju wnętrz 0

Róż może być bardzo ryzykowny jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Nieumiejętne łączenie go z innymi barwami we wnętrzu, za duże nasycenie, lub odwrotnie – za małe (a wtedy nie wiemy czy róż jest akcentem celowym czy przypadkiem). Proponujemy trzymać się jednego odcienia – zdecydowanie zmniejszamy możliwość popełnienia gafy. Pudrowe róże są z natury delikatniejsze i sprawdzają się w stylu wiejskim, sielankowym, natomiast intensywne odcienie idące w stronę fuksji pasują do nowoczesnych, odważnych aranżacji.

Róż w wystroju wnętrz

Z czym komponować różowe elementy w naszym wystroju wnętrz? Możliwości tak naprawdę jest bez liku, jednak podamy pewne propozycje, które mogą nas naprowadzić na rozwiązanie idealne właśnie dla nas. Kolor szary, czarny i biały, pięknie podbijają i eksponują intensywność koloru.

róż w aranżacji Jeśli z kolei nasz róż jest bardziej delikatny i rozmyty, spróbujmy skomponować go z beżami, brązami lub podobnymi do niego pastelami: cytrynką, turkusem. Starajmy się wprowadzać przynajmniej częściowy kontrast, unikaj zestawiania różu z wrzosem, fioletami i tym podobnymi barwami (chyba, że zależy Ci na efekcie domku dla lalki barbie). Jedno jest pewne: nie warto bać się różu. Umiejętnie rozplanowany, w odpowiadającym nam natężeniu i odcieniu może wyglądać naprawdę spektakularnie i co tu kryć: pozytywnie i wesoło oraz elegancko. Jeśli chcemy iść o krok dalej, pokuśmy się o neonową wersję różu. Tutaj możemy łączyć ją również z innymi tak zwanymi żarówiastymi kolorami. Jedyną obawą jest to, że takie wnętrze szybko nam spowszednieje (jednak kto nie lubi zmian?!). Ciekawym połączeniem jest również oranż zestawiony z różem, które to połączenie lansowane było w zeszłym sezonie. Jest niezwykle żywe, energetyczne i stylowe.

 róż a aranżacja

Dodaj komentarz:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium