/skins/user/rwd_shoper_19/
Meble do kuchni sercem domu 0

Kuchnia to miejsce w którym wszyscy domownicy spotykają się po minionym dniu, meble do kuchni są więc niezwykle ważne. Odsuwamy krzesła, siadamy wygodnie przy stole, opowiadamy sobie historie, jemy domowy obiad. Aby kuchnia mogła spełniać tą funkcję, ważnym jest by została urządzona nie tylko ze smakiem, ale również z naciskiem na przemyślane, praktyczne rozwiązania meblarskie.

Meble do kuchni sercem domu

Meble do kuchni skarbnicą schowków

Meble do kuchni

Meble do kuchni powinny być piękne – nie ulega wątpliwości, że wartości estetyczne są niezwykle istotne. Jednak to właśnie w kuchni mamy do ukrycia mnóstwo sprzętów zarówno drobnych, jak i większych, nie zapominając także o smakowitych, zimowych zapasach. Rozplanujmy meble do kuchni tak aby pozwoliły nam ukryć to, co nie powinno być widoczne, wyeksponuj to, co warto pokazać, na przykład za pomocą witryny. Obecnie mamy wiele rozwiązań które pozwalają nam pełniej wykorzystać (niekiedy przecież tak małą) przestrzeń w kuchni. Dodatkową zaletą jest porządek – jeśli każda z rzeczy ma przypisane swoje stałe miejsce – znajdujemy ją szybciej.

Meble do kuchni z pomysłem

meble do kuchni - 2Projektanci prześcigają się w propozycjach dotyczących efektywnego wykorzystania przestrzeni – ukryte w szafkach schowki, deski do krojenia połączone ze zlewem, deska do prasowania w szafce na buty. Przeszukajcie sklepy,a przekonacie się, że era nudnych mało przydatnych mebli minęła bezpowrotnie! A na zdjęciu kompromis między zielenią tradycyjną a użyteczną – zioła w słoikach.

Dodaj komentarz:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium