/skins/user/rwd_shoper_36/

Kanapy, sofy oraz narożniki Kler w nowoczesnym domu

0

Na komfort życia domowego wpływa wiele czynników. Jeden z najważniejszych z nich stanowi odpowiednie wyposażenie. Mowa przede wszystkim o meblach na jakich wypoczywamy po dniu pracy, spędzamy czas z rodziną, czy też przyjmujemy przy nich przyjaciół. Kiedy je dobieramy kierujemy się w głównej mierze praktycznością, nie zapominając jednak również o stylu. Przykład mebli łączących harmonijnie jedno i drugie stanowią kanapy, sofy oraz narożniki Kler. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z nimi w niniejszym artykule. 

Kanapy, sofy oraz narożniki Kler w nowoczesnym domu

Marka ma znaczenie 

Marka ma znaczenie, a w tym wypadku jest ona nie byle jaka. Firmę Kler, której meble stanowią lwią część asortymentu naszego sklepu, zna chyba każdy kto choć raz dobierał meble do mieszkania, domu, lub firmy. No właśnie - ich produkty, poza wspomnianą już we wstępie funkcjonalnością i estetyką, wyróżnia duża uniwersalność. Dlatego też znajdziemy je w różnorakich, często diametralnie różnych wnętrzach. W przeciwieństwie do innych marek, po meblach od Kler możemy spodziewać się wysokiej solidności wykonania. Ta z kolei zagwarantuje nam to, że mebel będzie służył przez długi czas, a nie tylko przez jeden sezon. Warto więc z pewnością wydać więcej na wyposażenie tak uznanego producenta, jak Kler, niż kupować tańsze meble, jakie dość szybko mogą stać się mało użyteczne. Meble to bowiem inwestycja na lata. Warto o tym pamiętać przed wyruszeniem do sklepu. 

Sofy i kanapy 

Do sztandarowych mebli Kler należą ich sofy oraz kanapy do salonu. Czym wyróżniają się na tle innych marek? Z całą pewnością swoją zgrabnością i niepowtarzalnym stylem. Nie bez znaczenie pozostaje również to, że wiele modeli (dostępnych także w naszym sklepie) posiada funkcję spania. Jeśli nie posiadamy osobnej sypialni i śpimy w salonie, tego typu mebel będzie najlepszym z możliwych rozwiązań. Funkcja spania nie jest traktowana przez Kler po macoszemu, tak jak to ma miejsce w przypadku wielu producentów. Co oznacza to w praktyce? Przede wszystkim to, że elementy systemu rozkładania są solidnie wykonane i nie ulegają szybko zużyciu, co stanowi mankament wielu innych rozkładanych mebli. 

W naszym sklepie znajdziecie sofy oraz kanapy kler w różnych kolorach, a także obite różnorakimi materiałami, zarówno sztucznymi, jak i tymi ze skóry. Pozwoli to dobrać najbardziej optymalną opcję meblową do Waszego wnętrza. 

Dlaczego właśnie narożniki Kler? 

Narożnikom Kler poświęcamy cały osobny akapit, gdyż są to meble szczególne. Wyróżnia je cecha, jaką można by nazwać "rodzinnością". Innymi słowy, stanowią one niezwykle wygodny mebel dla dużych rodzin, lub w wypadku gdy przyjmujemy licznych gości i nie zawsze mamy ich gdzie usadzić. Możemy się na nich wygodnie wyciągnąć i uciąć popołudniową drzemkę, lub też oglądać film, czy telewizję z rodziną. Są one zdecydowanie większe, niż sofy oraz kanapy, co predestynuje je do umieszczania w dużych salonach. Także te meble są bardzo często rozkładane. Oprócz tego mogą podzielić optycznie salon, na część wypoczynkową i część jadalnianą.

Wszystko to w połączeniu z designerskim wyglądem sprawia, że należą one do jednych z najczęściej wybieranych produktów Kler. 

 

Dodaj komentarz:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium