/skins/user/rwd_shoper_35/

Salonowa elegancja, czyli Meble Klose

0

Temat mebli do salonu powraca na naszym blogu jak bumerang. Trudno się temu dziwić - to najważniejsza część domu, lub mieszkania, jego prawdziwe centrum, bez jakiego trudno wyobrazić sobie codzienne życie. Mowa tutaj zarówno o domowej codzienności, jak i organizowanych w salonie wizytach, imprezach, czy też po prostu zwykłych towarzyskich spotkaniach. Wiele salonów urządzonych jest w klasycznym eleganckim stylu niepozbawionym jednak nutki nowoczesności. To właśnie o nich, a przede wszystkim o meblach Klose opowiemy w niniejszym artykule.  

Salonowa elegancja, czyli Meble Klose

Nowocześnie ale z tradycjami

Są takie marki, których nikomu nie trzeba przedstawiać, a już z całą pewnością miłośnikom mebli. Należą do nich tacy giganci rynku meblowego, jak Kler, czy też Klose. Meble jednej i drugiej firmy możemy znaleźć w wielu polskich oraz zagranicznych domach. Na czym polega fenomen ich popularności? Czemu tak wiele osób decyduje się właśnie na nie. Jest to przede wszystkim spowodowane umiejętnością łączenia przez projektantów obu marek rzemieślniczych tradycji meblarstwa z walorami nowoczesności. Takie połączenie sprawia, że meble te pasują zarówno do tradycyjnych, jak i tych nieco bardziej nowoczesnych przestrzeni. Jako że o meblach Kler pisaliśmy już wielokrotnie przyjrzyjmy się teraz co stoi za wyjątkową popularnością marki Klose, równie znanej jak wspomniany polski producent. 

Meble Klose, czyli synonim elegancji 

Elegancja i solidność to dwie cechy, które idealnie charakteryzują meble Klose. Za pierwszą stoi niepowtarzalny design - tradycyjny i nowoczesny zarazem, natomiast za drugą wykonanie z najlepszej jakości materiałów. Obie te cechy w połączeniu sprawiają, że meble marki pasują do wyrazistych wnętrz o wyjątkowym charakterze. Co więcej, to właśnie one często go tworzą. W przypadku mebli Klose z całą pewnością możemy mówić o meblarskiej sztuce, a nie tylko i wyłącznie "bezdusznej" produkcji, jak ma to miejsce w przypadki wielu marek. Są to meble pod wieloma względami oryginalne i niepowtarzalne, "meble z duszą", jak mówią o nich niektórzy sprzedawcy. Ich solidność sprawia, że służyć będą przez lata i to nie jednemu zaledwie pokoleniu. Ich salonowe meble, a więc przede wszystkim stoły i krzesła do nich, doskonale wpiszą się w tradycyjny (i nie tylko) salon w domu lub w mieszkaniu. 

Nie tylko do salonu 

W przypadku mebli Klose możemy spodziewać się jednak nie tylko wyposażenia do salonu. Ich produkty znajdziemy w jadalniach, sypialniach oraz kuchniach, co tylko pokazuje wszechstronność marki. Z ich pomocą również te wnętrza staną się eleganckie i wyraziste, jak rzadko kiedy. Szczególnie świetnie wypadają komody do jadalni - funkcjonalne, a równocześnie estetyczne, ultrawygodne łóżka i ciekawe, designerskie krzesła, które pasują do wielu wnętrz. innymi słowy, marka ta nie ogranicza naszej pomysłowości co do aranżacji wnętrz, a wręcz przeciwnie, pozwala nabrać jej "rumieńców". Te ostatnie są szczególnie ważne jeśli często przyjmujemy gości i chcemy zrobić na nich wrażenie. Jednakże meble od Klose to również funkcjonalność i wygoda na co dzień, tak ważna dla komfortu domowników. 

 

 

 

Dodaj komentarz:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium