/skins/user/rwd_shoper_35/

O meblach bydgoskich

0

W poszukiwaniu najlepszych mebli warto skłonić się ku markom istniejącym na rodzimym rynku od dawna. Łączą one w sobie pasję do rzemiosła i tradycji, która idzie w parze z wysoką jakością wykonania i wyjątkową estetyką. To właśnie cechuje bydgoskie meble.

O meblach bydgoskich

Wieloletnia tradycja, czyli o meblach bydgoskich 

Meble bydgoskie są obecnie jedną z największych firm meblowych w Polsce. Za marką stoi tradycja, ponieważ istnieje już od 1884 roku. Ich wyróżnikiem jest nie tylko wysoka jakość, ale również podążanie za nowymi trendami. Zaklinają one w sobie klasykę i nowoczesność form. Atrakcyjny wygląd koresponduje z funkcjonalnością. Zastosowano tu takie praktyczne rozwiązania, jak na przykład system cichego domyku w drzwiach i szufladach. Stylowy wygląd to zasługa subtelnego designu, na który składają się przeszklenia i delikatne wzornictwo. Detale wykonane z drewna doskonale pasują do skandynawskiego stylu.

Bydgoska fabryka mebli to przede wszystkim eleganckie i minimalistyczne meble do salonu. Klasyczny design został przełamany nowoczesnymi detalami, który zachwycą swoim nieoczywistym wyglądem każdego miłośnika stylu. W części kredensów oraz witryn zostały zamontowane wnęki na oświetlenie, co podkreśla urok ich zawartości. Tego typu wyposażenie to doskonała propozycja do salonu i jadalni. Wysokiej jakości materiały i surowce zapewniają trwałość użytkowania. Design mebli bydgoskich zaklina w sobie gustowny eklektyzm. Ciężar i surowy wygląd drewna został przełamany detalami wykonanymi z metalu. W ten sposób nasza aranżacja może stać się dynamiczna. Łączymy kierunki, matową i połyskującą fakturę, ale też ciężar i lekkość. To doskonały sposób na przełamanie aranżacyjnej monotonii oraz oparcie kompozycji o uzupełnianie się form.   

 

Dodaj komentarz:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium