Kanapy, sofy oraz narożniki Kler w nowoczesnym domu
Kanapy, sofy oraz narożniki Kler w nowoczesnym domu 0

Na komfort życia domowego wpływa wiele czynników. Jeden z najważniejszych z nich stanowi odpowiednie wyposażenie. Mowa przede wszystkim o meblach na jakich wypoczywamy po dniu pracy, spędzamy czas z rodziną, czy też przyjmujemy przy nich przyjaciół. Kiedy je dobieramy kierujemy się w głównej mierze praktycznością, nie zapominając jednak również o stylu. Przykład mebli łączących harmonijnie jedno i drugie stanowią kanapy, sofy oraz narożniki Kler. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z nimi w niniejszym artykule. 

czytaj całość »
Salonowa elegancja, czyli Meble Klose
Salonowa elegancja, czyli Meble Klose 1

Temat mebli do salonu powraca na naszym blogu jak bumerang. Trudno się temu dziwić - to najważniejsza część domu, lub mieszkania, jego prawdziwe centrum, bez jakiego trudno wyobrazić sobie codzienne życie. Mowa tutaj zarówno o domowej codzienności, jak i organizowanych w salonie wizytach, imprezach, czy też po prostu zwykłych towarzyskich spotkaniach. Wiele salonów urządzonych jest w klasycznym eleganckim stylu niepozbawionym jednak nutki nowoczesności. To właśnie o nich, a przede wszystkim o meblach Klose opowiemy w niniejszym artykule.  

czytaj całość »
Meble Klose, czyli piękno oraz solidność
Meble Klose, czyli piękno oraz solidność 0

Stoły, krzesła oraz inne meble Klose to zawsze najlepsze materiały oraz niepowtarzalny design. Za ich produktami stoi nie tylko niemiecka solidność wsparta polskimi tradycjami meblarskimi, ale też szczególnego rodzaju filozofia związana z tworzeniem wyposażenia. Co sprawia, że ich meble do salonu oraz innych pomieszczeń są tak wyjątkowe? 

czytaj całość »
O meblach bydgoskich
O meblach bydgoskich 2

W poszukiwaniu najlepszych mebli warto skłonić się ku markom istniejącym na rodzimym rynku od dawna. Łączą one w sobie pasję do rzemiosła i tradycji, która idzie w parze z wysoką jakością wykonania i wyjątkową estetyką. To właśnie cechuje bydgoskie meble.

czytaj całość »
Styl skandynawski
Styl skandynawski 0

Styl skandynawski kojarzy nam się z surowością we wnętrzu, oszczędnością i minimalizmem.  To wszystko jest prawdą, jednak jeśli mamy negatywne skojarzenia – pozbądźmy się ich. Przecież umiejętne zestawienie mebli, surowców i dodatków potrafi stworzyć naprawdę zachęcający pokój, w którym poczujemy się komfortowo i bezpiecznie.

czytaj całość »
Styl barokowy we współczesnej przestrzeni
Styl barokowy we współczesnej przestrzeni 0

Styl barokowy kojarzy nam się z pulchnymi cherubinkami, złoceniami, perłami, zakrętasami – słowem – mnóstwem dekoracji. Jednych zachwyca, a innych odrzuca i to dokładnie z tych samych powodów. Minimaliści wzdrygają się na myśl o przeładowaniu bogactwem, zaś jego zwolennicy podziwiają mnogość rozwiązań dekoracyjnych. Dobra wiadomość jest taka, że jedni i drudzy, naprawdę mogą znaleźć w tym stylu coś dla siebie.

czytaj całość »
Kolor Roku 2014: Radiant Orchid
Kolor Roku 2014: Radiant Orchid 0

Po takich kolorach jak dostojny Emerald (2013) czy apetyczny Tangerine Tango (2012) nadchodzi czas na przedstawienie Państwu nowego króla. Jest nim Radiant Orchid, okrzyknięty przez Pantonekolorem roku 2014. Jakimi słowami można określić naszego bohatera? Zdecydowanie energiczny, niejednoznaczny i przyciągający uwagę. Takie też mogą być wnętrza naszych domów ozdobione tym kolorem. Radiant Orchid jestbarwą naturalnie występującą w naturze, znajdziemy ją np. w kwiatach takich jak orchidee. Tenże piękny fiolet występowaćmoże także w wielu odcieniach, począwszy od bardziej delikatnych lawendowych czy wrzosowych pasteli, a kończąc na pięknych mocnych purpurach.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium