/skins/user/rwd_shoper_29/
New Nordic - cieplejsza odsłona trendów ze Skandynawii 0

W ostatnich latach w polskich wnętrzach królował styl skandynawski, którego charakterystycznymi cechami był minimalizm oraz przewaga jasnych kolorów. Chociaż ten trend nadal silnie zaznacza swoją obecność, coraz częściej zastępuje go nowa, cieplejsza odsłona stylu nordyckiego. Przedstawiamy New Nordic – niezwykle przytulny i pełen naturalnego uroku kierunek w aranżacji wnętrz.

czytaj całość »
Trendy wnętrzarskie z lat 90, czy wracają do łask? 0

Tendencje i trendy architektoniczne regularnie ulegają zmianom. Niekiedy pojawiają się zupełnie nowe, świeże kierunki, ale nierzadko zdarza się również, że do mody wracają dawne style i nurty wnętrzarskie. W ostatnim czasie wyraźnie można zaobserwować powrót niektórych trendów z lat 90. Czy styl, który dominował we wnętrzach w ówczesnym czasie, ponownie zyska popularność w nowoczesnych aranżacjach? Postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie w naszym artykule.

czytaj całość »
Czy wnętrza w stylu glamour są nadal na czasie? 0

Wyszukane dekoracje, luksusowe meble, pikowane kanapy, kryształowe żyrandole – to charakterystyczne elementy, bez których nie mógłby istnieć styl glamour we wnętrzach. Nurt ten wyróżnia się upodobaniem do wszystkiego, co błyszczy i przyciąga uwagę. W tak urządzonym wystroju nie brakuje zatem szklanych ozdób, szafek z kryształowymi gałkami, a także stolików, regałów oraz innych mebli ze szkła. Jeszcze niedawno, styl glamour należał do najpopularniejszych nurtów aranżacyjnych i mógł się pochwalić szerokim gronem zwolenników. Jak to wygląda obecnie? Czy wnętrza urządzone w tym stylu nadal są modne? Przeczytaj w naszym artykule!

czytaj całość »
Styl eklektyczny we wnętrzach 0

Nietuzinkowy, ponadczasowy i nie dający zamknąć się w sztywnych ramach – taki właśnie jest styl eklektyczny, który łączy w sobie motywy pochodzące z różnych kierunków w aranżacji wnętrz. Jego szczególną cechą jest to, że zapewnia wręcz nieograniczone możliwości projektowania, dzięki czemu daje ogromne pole do popisu kreatywnym projektantom. W tym artykule podpowiadamy, jak urządzić gustowne i ponadczasowe wnętrze w stylu eklektycznym.

czytaj całość »
Trendy wnętrzarskie na 2022 rok. Co będzie w modzie? 1

Każdego roku w aranżacjach wnętrz pojawiają się nowe tendencje oraz trendy, które czasami stają się nowymi kanonami, a innym razem zostają szybko zapomniane. Jakie zmiany w aranżacji wnętrz szykują się w roku 2022? Czy możemy spodziewać się rewolucyjnych nowości w urządzaniu domowej przestrzeni? Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »
Kolor roku 2022 – Very Peri 0

Pobudzenie kreatywności, śmiałość i odwaga i do twórczych pomysłów, a także nawiązanie do współczesności, w której coraz większe znaczenie grają technologie cyfrowe oraz świat wirtualny. Wszystko to ilustruje barwa Very Peri, która została ogłoszona kolorem roku 2022 przez Pantone. Poznaj ten niezwykły odcień i sprawdź, w jaki sposób możesz wprowadzić go do własnych aranżacji wnętrz.

czytaj całość »
Kanapy, sofy oraz narożniki Kler w nowoczesnym domu 0

Na komfort życia domowego wpływa wiele czynników. Jeden z najważniejszych z nich stanowi odpowiednie wyposażenie. Mowa przede wszystkim o meblach na jakich wypoczywamy po dniu pracy, spędzamy czas z rodziną, czy też przyjmujemy przy nich przyjaciół. Kiedy je dobieramy kierujemy się w głównej mierze praktycznością, nie zapominając jednak również o stylu. Przykład mebli łączących harmonijnie jedno i drugie stanowią kanapy, sofy oraz narożniki Kler. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z nimi w niniejszym artykule. 

czytaj całość »
Salonowa elegancja, czyli Meble Klose 0

Temat mebli do salonu powraca na naszym blogu jak bumerang. Trudno się temu dziwić - to najważniejsza część domu, lub mieszkania, jego prawdziwe centrum, bez jakiego trudno wyobrazić sobie codzienne życie. Mowa tutaj zarówno o domowej codzienności, jak i organizowanych w salonie wizytach, imprezach, czy też po prostu zwykłych towarzyskich spotkaniach. Wiele salonów urządzonych jest w klasycznym eleganckim stylu niepozbawionym jednak nutki nowoczesności. To właśnie o nich, a przede wszystkim o meblach Klose opowiemy w niniejszym artykule.  

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium