/skins/user/rwd_shoper_34/

Pielęgnacja i konserwacja mebli

Wszystkie meble wymagają starannej pielęgnacji, która zagwarantuje im nie tylko piękny wygląd, ale także znacznie przedłuży ich żywotność. Opracowane w oparciu o najnowsze technologie, specjalistyczne preparaty przywrócą blask naturalnej skórze i uchronią ją przed pęknięciami. Dzięki nim miłośnicy skórzanej tapicerki będą mogli przez bardzo długi czas cieszyć się jej pięknem i podszytą luksusem elegancją. Specyfiki do impregnacji tkanin pozwolą skutecznie usunąć zanieczyszczenia z mebli tapicerowanych materiałem, dzięki czemu znacznie wydłużą czas ich użytkowania i pozwolą właścicielom cieszyć się ich urokiem. Preparaty do mebli skrzyniowych pozwolą zachować trwałość kolorów, a dodatkowo usuną z ich powierzchni wszelkie zabrudzenia nie powodując uszkodzeń.

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wszystkie meble wymagają starannej pielęgnacji, która zagwarantuje im nie tylko piękny wygląd, ale także znacznie przedłuży ich żywotność. Opracowane w oparciu o najnowsze technologie specjalistyczne preparaty przywrócą blask naturalnej skórze i uchronią ją przed pęknięciami. Dzięki nim miłośnicy skórzanej tapicerki będą mogli przez bardzo długi czas cieszyć się jej pięknem i podszytą luksusem elegancją. Specyfiki do impregnacji tkanin pozwolą skutecznie usunąć zanieczyszczenia z mebli tapicerowanych materiałem, dzięki czemu znacznie wydłużą czas ich użytkowania i pozwolą właścicielom cieszyć się ich urokiem. Preparaty do mebli skrzyniowych pozwolą zachować trwałość kolorów, a dodatkowo usuną z ich powierzchni wszelkie zabrudzenia, nie powodując uszkodzeń.

Pielęgnacja mebli skórzanych

Eleganckie meble obite skórą naturalną lub ekologiczną to symbol wysublimowanego gustu i ponadczasowej klasy zachowanej w stylu aranżacyjnym. Jednak żeby cieszyć się estetycznym wykończeniem sofy, kanapy, fotela czy jeszcze innych skórzanych akcentów, należy sporo uwagi przyłożyć do odpowiedniego zadbania o ich stan już od samego początku. Dzięki przemyślanej konserwacji mebli skórzanych zyskujemy możliwość korzystania z nich przez lata bez konieczności wymiany na nowe czy inwestycji w drogie zabiegi czyszczenia skórzanej powierzchni. Chcąc zająć się pielęgnacją mebli skórzanych, zdecydowanie najlepiej postawić na sprawdzone środki cenionej marki z doświadczeniem, dzięki którym w domowych warunkach można wykonać konserwację mebli na miarę profesjonalistów. Kolekcją profesjonalnych specyfików do konserwacji i czyszczenia mebli może poszczycić się polska firma Kler. Z perfekcyjnie dobranymi preparatami samodzielna konserwacja mebli skórzanych i ich późniejsza pielęgnacja nie stanowi problemu. Obie czynności są równie istotne w kontekście przedłużenia żywotności mebla i zachowania go w jak najlepszym stanie. Ponadto przed rozpoczęciem procesu konserwacji zawsze należy dokładnie wyczyścić całą powierzchnię, na której planujemy zastosować preparat. Znacznym ułatwieniem może być profesjonalnie skomponowany zestaw środków do czyszczenia i konserwacji mebli skórzanych ze specjalną gąbką i ściereczką, które usprawnią cały proces i zadbają o to, by meble długo służyły ich właścicielom z zachowaniem idealnie trwałych kolorów zgodnych z tymi, którymi odznaczały się od nowości. Brak pęknięć na skórzanej powierzchni i lśniące, eleganckie obicie? Z odpowiednimi specyfikami to bardzo proste. W ofercie sklepu internetowego outletmeblowy.pl znajdują się również specjalistyczne preparaty do systematycznej ochrony skór naturalnych i ekologicznych, które przywrócą ich pierwotną higieniczność, nie naruszając przy tym zaimpregnowanej powłoki mebla. To doskonały sposób, by wszelkie obicia utrzymać w czystości dzięki regularnemu przecieraniu ich dedykowanym skórom specyfikiem.

Specjalistyczne impregnaty do materiałów obiciowych

Nie tylko do pielęgnacji mebli wykonanych ze skóry należy przykładać szczególną uwagę. Zasługują na nią także te obite welurem, nubukiem czy luksusową tkaniną. W tym przypadku również bardzo istotna jest dbałość o niewypłowiały kolor, unikanie plam, zabrudzeń i nieestetycznych przebarwień. Jak się do tego przyłożyć? Stosując specjalistyczne impregnaty dedykowane poszczególnym materiałom obiciowym, które zniwelują ryzyko zniszczenia poprzez zabrudzenia, plamy i zbyt szybkie zużywanie codziennie używanych mebli, przedłużamy ich żywotność przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego stanu. W kontekście utrzymania spójnej i estetycznej aranżacji wnętrza jest to bardzo ważne, ponieważ zniszczone meble znacznie wpływają na odbiór wystroju całego pomieszczenia. Konserwacja mebli powinna zostać wykonana najlepiej od razu po ich zakupie i przed rozpoczęciem intensywnego codziennego eksploatowania. Przez tak zaplanowane działanie można uniknąć wchłonięcia w szczególnie narażony na to materiał obiciowy potu, wilgoci z otoczenia czy tłuszczu. Podczas normalnego użytkowania nietrudno o drobne uszczerbki, będące powodem późniejszych mankamentów na obiciach mebli w naszych domach. Zachęcamy do skrupulatnej konserwacji mebli, by móc korzystać z nich przez lata, ciesząc się nienagannym stanem i jakością niemającą sobie równych. Znany i ceniony polski producent mebli Kler zadbał o to, aby oprócz wysokogatunkowych materiałów, z których są wykonywane, również specjalistyczne preparaty przeznaczone do impregnacji oraz codziennej pielęgnacji stały na straży estetyki i długotrwałej żywotności eleganckich mebli.

Konserwacja mebli skórzanych, ale nie tylko

Odpowiednia konserwacja mebli i ich późniejsza staranna oraz regularna pielęgnacja mogą zdziałać cuda w kontekście utrzymania nienagannego stanu kanap, sof, foteli, krzeseł i innych elementów wyposażenia wnętrz. A co robić, gdy mimo starań przez nieuwagę jednak nie udało nam się zapobiec powstaniu widocznej, a co gorsza rozległej plamy na obiciu mebla? Z pomocą przychodzą specjalistyczne odplamiacze, również pochodzące z asortymentu proponowanego przez uznaną firmę Kler. Większość plam bez problemu zniknie z zabrudzonej powierzchni po zastosowaniu tego rodzaju preparatów, tym samym pozwalając na niezaburzone niczym dalsze użytkowanie mebli. Miłośnicy estetyki i porządku bez wątpienia będą zadowoleni efektem w postaci odświeżonych obić, zachowujących swój intensywny, niewyblakły kolor oraz formę materiału, z którego zostały wykonane. Zadbane meble, które zostały odpowiednio zaimpregnowane, są gwarancją długoletniego zadowolenia z ich zakupu. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem markowego outletu meblowego. Wszystkie znajdujące się w nim meble, dodatki, jak i specjalistyczne preparaty do konserwacji i pielęgnacji mebli odznaczają się najwyższą jakością, pozwalającą zadowolić naszych klientów w każdym aspekcie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium