/skins/user/rwd_shoper_23/
Wood Tech - Targi obróbki drewna i produkcji mebli - Warszawa 2022 0

Rzemieślniczo wykonane, drewniane meble należą do hitów we współczesnych aranżacjach wnętrz. Dzięki temu, przemysł drzewny przechodzi obecnie prawdziwy renesans, a producentów wysokiej jakości mebli oraz wyrobów z drewna nie brakuje. Najlepszych importerów, handlowców oraz producentów łączy wyjątkowe wydarzenie, jakim są targi obróbki drewna i produkcji mebli Wood Tech w Warszawie. Dlaczego warto pojawić się na tych targach i do kogo przede wszystkim są one skierowane? W naszym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na temat tego szczególnego wydarzenia.

Wood Tech - Targi obróbki drewna i produkcji mebli - Warszawa 2022

Poznaj targi drzewno-meblarskie Wood Tech

Początkowo, Wood Tech stanowił wyłącznie jedną ze stref Międzynarodowych Targów Przemysłowych Warsaw Industry Week. Z uwagi na dynamiczny rozwój tej strefy oraz duże zainteresowanie branżą meblarską i obróbką drewna, powstało odrębne wydarzenie mające na celu promowanie nowych produktów i technologii oraz zapewnienie możliwości bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami tych branż. Dziś targi Wood Tech gromadzą licznych wystawców oraz pokaźne grono odwiedzających, którzy są zainteresowani nowinkami ze świata przemysłu drzewnego. Na dużej powierzchni wystawienniczej zostanie przedstawiony między innymi nowoczesny sprzęt i narzędzia przeznaczone do obróbki drewna. Całe wydarzenie jest wsparte szeroką kampanią reklamową.

Wood Tech - Targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli mają miejsce w największym w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej obiekcie targowym – Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo. Odznacza się on nie tylko ogromną powierzchnią wystawową, ale również znakomitą lokalizacją. Na targi łatwo można dotrzeć samochodem, komunikacją miejską, jak i pociągiem. Obiekt jest również dobrze skomunikowany z Międzynarodowym Portem Lotniczym im. Fryderyka Chopina. Świetna lokalizacja umożliwia łatwe dotarcie na targi kontrahentom z całej Polski, jak również z krajów zagranicznych. Termin wydarzenia Wood Tech zaplanowany jest na 25-27 maja 2022 roku. W poprzedniej edycji uczestniczyło 120 wystawców i aż 7000 odwiedzających. Rosnąca popularność wydarzenia pozwala z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że w tym roku liczba odwiedzających będzie jeszcze większa.

Zakres branżowy targów jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi:

 • drewno, panele drewnopodobne,
 • fornir,
 • maszyny i narzędzia do obróbki drewna,
 • maszyny CNC,
 • okucia meblowe i zamki,
 • surowce i komponenty do produkcji mebli,
 • konstrukcje i domy z drewna,
 • maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego,
 • maszyny leśne,
 • odzież specjalistyczną.

Osobami odwiedzającymi targi Wood Tech są specjaliści z wielu branż, w tym przede wszystkim:

 • stolarze i rzemieślnicy,
 • właściciele firm budowlanych,
 • deweloperzy,
 • projektanci i architekci,
 • producenci mebli,
 • właściciele obiektów turystycznych,
 • właściciele tartaków,
 • producenci schodów oraz podłóg,
 • producenci drewnianych domów i architektury ogrodowej,
 • producenci zabawek drewnianych.

Kluczowe wydarzenie dla branży drzewnej

Wood-tech to targi skierowane do osób, które zawodowo zajmują się obróbką drewna bądź produkcją mebli i wyrobów drewnianych i chcą być na bieżąco z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami. Całe wydarzenie będzie trwało przez 3 dni, podczas których zaprezentowany zostanie nowoczesny sprzęt i narzędzia do obróbki drewna oraz materiałów drewnopodobnych, a także innowacyjne oprogramowanie skierowane do branży drzewnej i meblowej. Targi Wood Tech stanowią idealne miejsce do zapoznania się z najnowszymi technikami obróbki drewna i produkcji mebli. Ponadto umożliwiają bezpośrednią komunikację pomiędzy dostawcami nowoczesnych technologii, sprzętu i narzędzi, a wykonawcami – stolarzami, rzemieślnikami, producentami elementów wykończenia wnętrz, czy właścicielami firm związanych z produkcją mebli lub innych wyrobów z drewna.

Rozwój branży drzewnej i związanych z nią technologii

Nie ulega wątpliwości, że naturalne drewno należy do najpopularniejszych i ponadczasowych materiałów, które są wykorzystywane między innymi w budownictwie, przy wykańczaniu wnętrz, a także do produkcji dekoracji czy zabawek. Niezwykle wszechstronne i zawsze modne, drewno zajmuje ważną pozycję w świecie współczesnego designu.

Jeśli Twoją specjalizacją jest obróbka drewna, produkcja artykułów drewnianych, budownictwo lub projektowanie wnętrz, nie może Cię zabraknąć na targach Wood Tech w Warszawie, gdzie będziesz miał okazję zaprezentować swoje produkty i nowoczesne rozwiązania, a także spotkać się z licznymi ekspertami z branży drzewnej i meblowej. Dzięki temu możesz nie tylko poszerzyć swoją wiedzę o innowacyjnych technologiach i produktach oraz podnieść swoje kwalifikacje, ale również zyskać nowych partnerów biznesowych. Podczas trzydniowych targów, w krótkim czasie możesz zapoznać się z ofertą wielu producentów, importerów oraz dystrybutorów, z którymi być może nawiążesz owocną współpracę. Targi Wood Tech dają Ci możliwości poszerzenia swojej perspektywy i zdobywania nowych horyzontów poprzez wdrażanie do swojej firmy innowacyjnych technologii i rozwiązań.

Dodaj komentarz:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium