/skins/user/rwd_shoper_36/
Kanapa trzyosobowa firmy Kler kolekcja Capriccio W162
Darmowa dostawa
Oszczędzasz: 12 800,00 zł
W magazynie
Cena: 5 390,00 zł 5390.00
Cena katalogowa: 18 190,00 zł Cena katalogowa nowego produktu
Cena w innych sklepach: 18 190,00 zł

Kanapa trzyosobowa firmy Kler kolekcja Capriccio W162

Kod produktu: 14970
Dostępna ilość: 0 szt.
ilość szt.
zapytaj o produkt | poleć znajomemu

Opis

  Kanapa trzyosobowa firmy Kler kolekcja Capriccio W162. Kanapa posiada rozkładane elektrycznie podnóżki i zagłówki. Konstrukcja tapicerowana skórą 2229 w kolorze beżowym, nogi metalowe w kolorze grafitowym. Mebel po wymianie ekspozycji w salonie, posiada zarysowania skóry na końcowych elementach rozkładanego podnóżka po stronie lewej oraz prawej, nierówne licowanie się szwów oraz głębokości między elementami (uszkodzenia widoczne na zdjęciach).

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

UWAGA! W przypadku mebli tapicerowanych, przedmiotem reklamacji nie mogą być różnice w wymiarach poduch i elementów tapicerowanych o nie więcej niż +/- 4 cm, w porównaniu z wymiarami umieszczonymi w danych technicznych. Zwracamy uwagę na: a) charakterystyczne właściwości skór naturalnych, takie jak: znamiona, blizny, pofałdowania, różnice w fakturze, różnice w odcieniu barwy do 5%, zapach, b) charakterystyczne właściwości tkanin, takie jak: naturalne cienie, marszczenia, układanie i zaczesywanie runa, różnice w odcieniu barwy do 5%, c) naturalne różnice w usłojeniu lub w odcieniu elementów drewnianych..

Szczegóły

Materiał: Konstrukcja tapicerowana skórą 2229 w kolorze beżowym, nogi metalowe w kolorze grafitowym.
Kanapa trzyosobowa:
Szerokość: 202
Głębokość: 110 / 162
Wysokość: 74 / 100
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium