
Kanapa trzyosobowa firmy Kler kolekcja Opera W178
Opis
Kanapa trzyosobowa firmy Kler kolekcja Opera W178. Konstrukcja tapicerowana tkaniną Nobile 38 w kolorze zielonym, nóżki drewniane płozy w kolorze orzech włoski. Kanapa posiada elektrycznie regulowane zagłówki, w jednym zewnętrznym elemencie rozkładany elektrycznie podnóżek. Mebel po wymianie ekspozycji w salonie posiada wychodzące nitki z tkaniny na siedzisku i podłokietniku, zabrudzenie na podłokietniku, wgniecenia i zadrapania na nogach (uszkodzenia widoczne na zdjęciach).
Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.
Czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie dla każdego towaru i kształtuje się w przedziale od 24 godzin do 21 dni roboczych, Klient jest informowany telefonicznie lub mailowo o terminie realizacji zamówienia na 24-48 godzin przed planowaną dostawą
Szczegóły
Materiał: | Konstrukcja tapicerowana tkaniną Nobile 38 w kolorze zielonym, nóżki drewniane płozy w kolorze orzech włoski. Kanapa posiada elektrycznie regulowane zagłówki, w jednym zewnętrznym elemencie rozkładany elektrycznie podnóżek. |
Kanapa trzyosobowa: | |
Szerokość: | 267 |
Głębokość: | 103/157 |
Wysokość: | 78/103 |