
Lampa podłogowa NOBILE F orzech abażur morski/transp. 75044904 firmy Spotlight
Opis
Lampa podłogowa NOBILE F orzech abażur morski/transp. 75044904 firmy Spotlight
Podstawa drewniana orzech z elementem metalu w kolorze czarnym, klosz w kolorze morsim welur, środek transparentny, gwint E27, moc 60W
Mebel po wymianie ekspozycji w salonie.
Produkt nowy w pełni funkcjonalny z śladami wynikającymi z ekspozycji i rozpakowania. Produkt nie posiada oryginalnego opakowania.
SZCZEGÓŁY
Materiał: podstawa metal czarny/orzech, klosz w kolorze morskim welur wnętrze transparentne
Wymiary:
Lampa
- Szerokość: 160 cm
- Głębokość: 50 cm
- Wysokość: 210 cm
- abażur: 50x26 cm
Szczegółowe informacje o produkcie można uzyskać w salonie:
Salon Meblowy Kler Olsztyn
ul. W. Leonharda 5,
10-454 Olsztyn
Telefon: 89 53 90 480
email: kler.olsztyn@kler.eu
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 10:00–19:00
sobota 10:00–17:00
niedziela 10:00–16:00
Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.
UWAGA! W przypadku mebli tapicerowanych, przedmiotem reklamacji nie mogą być różnice w wymiarach poduch i elementów tapicerowanych o nie więcej niż +/- 4 cm, w porównaniu z wymiarami umieszczonymi w danych technicznych. Zwracamy uwagę na: a) charakterystyczne właściwości skór naturalnych, takie jak: znamiona, blizny, pofałdowania, różnice w fakturze, różnice w odcieniu barwy do 5%, zapach, b) charakterystyczne właściwości tkanin, takie jak: naturalne cienie, marszczenia, układanie i zaczesywanie runa, różnice w odcieniu barwy do 5%, c) naturalne różnice w usłojeniu lub w odcieniu elementów drewnianych..
Szczegóły
Miasto: | Olsztyn |
Typ produktu: | lampa |