/skins/user/rwd_shoper_36/
Narożnik firmy KLER kolekcja Sirena W219
Darmowa dostawa
-
Narożnik  firmy KLER kolekcja Sirena W219
  • nowość
Oszczędzasz: 4 100,00 zł
Ekspozycja w salonie
Cena: 9 290,00 zł 9290.00
Cena katalogowa: 13 390,00 zł Cena katalogowa nowego produktu
Cena w innych sklepach: 13 390,00 zł

Narożnik firmy KLER kolekcja Sirena W219

Kod produktu: 16029_S053
Dostępna ilość: 1 szt.
ilość szt.
zapytaj o produkt | poleć znajomemu

Opis

Narożnik  firmy KLER kolekcja Sirena W219

Narożnik firmy Kler kolekcja Sirena W219. Konstrukcja tapicerowana tkaniną Comiso 2156  w odcieniu zielonym. Poduszki oparciowe również w tym samym kolorze . Mebel nie posiada oryginalnego opakowania.

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

UWAGA! W przypadku mebli tapicerowanych, przedmiotem reklamacji nie mogą być różnice w wymiarach poduch i elementów tapicerowanych o nie więcej niż +/- 4 cm, w porównaniu z wymiarami umieszczonymi w danych technicznych. Zwracamy uwagę na: a) charakterystyczne właściwości skór naturalnych, takie jak: znamiona, blizny, pofałdowania, różnice w fakturze, różnice w odcieniu barwy do 5%, zapach, b) charakterystyczne właściwości tkanin, takie jak: naturalne cienie, marszczenia, układanie i zaczesywanie runa, różnice w odcieniu barwy do 5%, c) naturalne różnice w usłojeniu lub w odcieniu elementów drewnianych..

 

SZCZEGÓŁY

Produkt nowy w pełni funkcjonalny z śladami wynikającymi z ekspozycji i rozpakowania. Produkt nie posiada oryginalnego opakowania.

 

Materiał:

tkanina Comiso 2156 w odcieniach zieleni.

 

Komoda :

  • Szerokość: 345 cm
  • Głębokość: 146 cm
  • Wysokość: 93 cm

Szczegółowe informacje o produkcie można uzyskać w salonie:

Salon Meblowy Kler Koszalin

Ul. Szczecińska 5, 

75-120 Koszalin

Telefon: 512422351

email: kler.koszalin@kler.eu

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek 10:00–18:00
sobota  10:00–14:00
niedziela  nieczynne

Zobacz na mapie

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

UWAGA! W przypadku mebli tapicerowanych, przedmiotem reklamacji nie mogą być różnice w wymiarach poduch i elementów tapicerowanych o nie więcej niż +/- 4 cm, w porównaniu z wymiarami umieszczonymi w danych technicznych. Zwracamy uwagę na: a) charakterystyczne właściwości skór naturalnych, takie jak: znamiona, blizny, pofałdowania, różnice w fakturze, różnice w odcieniu barwy do 5%, zapach, b) charakterystyczne właściwości tkanin, takie jak: naturalne cienie, marszczenia, układanie i zaczesywanie runa, różnice w odcieniu barwy do 5%, c) naturalne różnice w usłojeniu lub w odcieniu elementów drewnianych..

Szczegóły

Miasto: Koszalin
Typ produktu: narożnik
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium