Preparaty przywracający higieniczność powierzchniom drewnianym, lakierowanym oraz sztucznym firmy Kler
Darmowa dostawa
Cena: 110,00 zł 110.00

Preparaty przywracający higieniczność powierzchniom drewnianym, lakierowanym oraz sztucznym firmy Kler

Kod produktu: 4851
Dostępność: 47 szt.
ilość szt.
zapytaj o produkt | poleć znajomemu

Opis

Specjalistyczny preparat przywracający higieniczność powierzchniom drewnianym, lakierowanym oraz sztucznym przeznaczony jest do systematycznej ochrony higienicznej powierzchni drewnianych (drewno surowe, olejowane, woskowane, okleiny drewniane), powierzchni lakierowanych oraz powierzchni sztucznych i plastiku. Na tego typu powierzchniach mogą pozostawać i utrzymywać się różnego rodzaju bakterie, grzyby oraz wirusy, dlatego niezbędna jest ich odpowiednia ochrona higeiniczna. Większość środków czyszczących i dezynfekujących zawiera alkohol, którego działanie może naruszyć warstwę ochronną drewna oraz innych powierzchni twardych. Specjalistyczny preparat przywracający higieniczność powierzchniom drewnianym, lakierowanym oraz sztucznym nie zawiera alkoholu. Nie usuwa oleju, wosku, polimerów ochronnych oraz innych powłok impregnacyjnych. Preparat zawiera kwasy organiczne i olej z drzewa herbacianego oraz olej z mięty. Kwas mrówkowy niszczy patogeny alarmowe, jak wirusy, bakterie, grzyby i inaktywuje zanieczyszczenia organiczne oraz usuwa biofilmy. Olejek z drzewa herbacianego wspomaga dodatkowo skuteczność preparatu działaniem antyseptycznym. Po zastosowaniu preparatu powierzchnia staje się higienicznie czysta. Produkt można stosować z dowolną częstotliwością.

Sposób użycia: Przed użyciem należy usunąć wszelkie możliwe zabrudzenia mogące "uszkodzić" czyszczona powierzchnię (przy pomocy np. suchej ściereczki czy odkurzacza). Spryskać czyszczoną powierzchnię i przy pomocy miękkiej, niestrzępiącej się ściereczki rozprowadzić preparat równomiernie, okrężnymi ruchami, lekko dociskając. Małe rysy w powłoce mogą delikatnie ściemniec, jest to naturalne zjawisko. W przypadku drewna otwartego, powierzchnia na skutek kontaktu z wilgocią może chwilowo ściemnieć. Należy wówczas pozostawić powierzchnię do samoistnego wyschnięcia. Przed użyciem należy wykonać test w niewidocznym miejscu, aby sprawdzić reakcję płynu z czyszczoną powierzchnią.

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

Szczegóły

Pojemność: 500 ml
Rodzaj: do powierzchni drewnianych, lakierowanych
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium