/skins/user/rwd_shoper_19/
Preparaty przywracający higieniczność tkanin firmy Kler
Darmowa dostawa
Preparaty przywracający higieniczność tkanin firmy Kler
  • promocja
Oszczędzasz: 5,00 zł
Cena: 110,00 zł 115,00 zł 110.00

Preparaty przywracający higieniczność tkanin firmy Kler

Kod produktu: 4850
Dostępność: 1 szt.
ilość szt.
zapytaj o produkt | poleć znajomemu

Opis

Specjalistyczny preparat przywracający higieniczność tkaninom obiciowym przeznaczony jest do systematycznej ochrony higienicznej powierzchni tkanin obiciowych (meble, zasłony itp.). Włóka tekstylne mogą wchłaniać i utrzymywać w sobie różnego rodzaju bakterie, grzyby oraz wirusy, dlatego niezbędna jest ich odpowiednia ochrona higeiniczna. Większość środków czyszczących i dezynfekujących zawiera alkohol, którego działanie zmniejsza efekt impregnacji powierzchni oraz może spowodować odbarwienie tkanin. Dodatkowo czyszczenie poprzez tarcie detergentem lub środkiem dezynfekującym może usunąć warstwę impregnacji i spowodować odbarwienia. Specjalistyczny preparat przywracający higieniczność tkaninom obiciowym nie zawiera alkoholu. Zawiera stabilizowany Nadtlenek Wodoru (sNW), dzięki któremu nie usuwa warstwy impregnującej tkaniny. Nadtlenek Wodoru niszczy patogeny alarmowe, takie jak wirusy, bakterie, grzyby i inaktywuje zanieczyszczenia organiczne oraz usuwa biofilmy. Neutralizuje zapachy oraz nie zawiera biocydów. Produkt można stosować z dowolną częstotliwością.

Sposób użycia: Spryskać równomiernie całą powierzchnię i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Przed użyciem należy wykonać test w niewidocznym miejscu, aby sprawdzić reakcję płynu z czyszczoną powierzchnią. Niektóre tkaniny posiadają apreturę silikonową (rodzaj impregnacji), dlatego przed użyciem należy wykonać test, aby sprawdzić czy preparat nie wchodzi w reakcję z silikonem. W tym celu należy spryskać preparatem ściereczkę i przetrzeć delikatnie kilka razy tkaninę w niewidocznym miejscu, sprawdzając czy tkanina zmienia barwę. Nie należy stosować do tkanin wrażliwych na wilgoć (np. welur lub zawierających włókna wiskozy). Należy sprawdzić reakcję preparatu z tkaniną w niewidocznym miejscu. Produkt nie jest zalecany do tkanin odzieżowych.

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

Szczegóły

Pojemność: 500 ml
Rodzaj: do tkanin

NASZE PROPOZYCJE DLA CIEBIE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium