/skins/user/rwd_shoper_35/
Stół firmy Trebord
Darmowa dostawa
Oszczędzasz: 4 100,00 zł
W magazynie
Cena: 6 190,00 zł 6190.00
Cena katalogowa: 10 290,00 zł Cena katalogowa nowego produktu
Cena w innych sklepach: 10 290,00 zł

Stół firmy Trebord

Kod produktu: 14090
Dostępna ilość: 1 szt.
Dostawa: do 14 dni
ilość szt.
zapytaj o produkt | poleć znajomemu

Opis

  Stół firmy Trebord. stół posiada możliwością zamontowania dwóch dokładek po 50 cm każda. Blat i dokładki klasyczne, wykonane z drewna dębowego z uzupełnieniem żywicznym w kolorze czarnym. Nogi metalowe wykonane z profili metalowych malowane proszkowo w kolorze czarny mat. Mebel po wymianie ekspozycji w salonie, posiada zadrapanie forniru na rogach dokładek, uszczerbienie na jednym z rogów blatu oraz zarysowanie na przeciwległym rogu względem krótszego boku, zarysowanie na jednej z dokładek (uszkodzenia widoczne na zdjęciach).

 

Ze względu na gabaryty i wagę towaru, w przypadku odstąpienia od umowy odesłanie towaru może wiązać się z wyższymi kosztami niż zwykła przesyłka pocztą.

UWAGA! W przypadku mebli tapicerowanych, przedmiotem reklamacji nie mogą być różnice w wymiarach poduch i elementów tapicerowanych o nie więcej niż +/- 4 cm, w porównaniu z wymiarami umieszczonymi w danych technicznych. Zwracamy uwagę na: a) charakterystyczne właściwości skór naturalnych, takie jak: znamiona, blizny, pofałdowania, różnice w fakturze, różnice w odcieniu barwy do 5%, zapach, b) charakterystyczne właściwości tkanin, takie jak: naturalne cienie, marszczenia, układanie i zaczesywanie runa, różnice w odcieniu barwy do 5%, c) naturalne różnice w usłojeniu lub w odcieniu elementów drewnianych..

Szczegóły

Materiał:
Materiał: Blat i dokładki klasyczne, wykonane z drewna dębowego z uzupełnieniem żywicznym w kolorze czarnym. Nogi metalowe wykonane z profili metalowych malowane proszkowo w kolorze czarny mat.
Stół:
Szerokość: 180 / 280
Głębokość: 95
Wysokość: 75
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium