/skins/user/rwd_shoper_19/
Pufy i worki do siedzenia - atrakcyjne i funkcjonalne dodatki meblowe do każdego mieszkania! 0

Taborety i pufy są gustownymi dodatkami do każdego mieszkania, posiadającymi mnóstwo praktycznych zastosowań. Te często wybierane do mieszkania dodatki meblowe z łatwością można przestawiać z miejsca na miejsce i używać w różnych okolicznościach. Worki do siedzenia typu sako podkreślają indywidualizm każdego wnętrza i będą wygodnym miejscem do relaksu. Pufy ze schowkiem dają możliwość umieszczenia wewnątrz różnych przedmiotów, np. książek, niewielkich kocyków lub niektórych gier planszowych. Pufy i taborety ze schowkami będą w mieszkaniu elementem nie tylko ozdobnym, ale także funkcjonalnym. Pufy mogą stanowić okolicznościowe, dodatkowe miejsce do siedzenia oraz służyć jako podnóżek, który z łatwością można dostawić do sofy, by cieszyć się jeszcze większą wygodą podczas wypoczynku.

Pufy i worki do siedzenia - atrakcyjne i funkcjonalne dodatki meblowe do każdego mieszkania!

Taborety i pufy - do salonu, przedpokoju i pufy dla dzieci

Taborety i pufy służą nam od dawna do siedzenia, czasem jako dostawiane siedzisko do stolika kawowego. Pufy ze schowkiem umożliwiają przechowywanie wewnątrz niewielkich przedmiotów, co pomaga utrzymać w mieszkaniu porządek oraz zaoszczędzić trochę miejsca. Pufy i taborety do siedzenia dobrze sprawdzają się także w przedpokoju, gdzie można usiąść na nich, by wygodnie ubrać buty. Sprawdzą się również jako podnóżek do salonu. Do pokoju dziecięcego szczególnie polecamy miękkie pufy sako, a także pufy ze schowkiem. Dzieci będą mogły trzymać w schowku zabawki, a pufy typu worek spodobają się dzieciom ze względu na nieokreślony kształt i możliwości dowolnego formowania siedziska podczas zabaw. Worki do siedzenia i leżenia mogą być atrakcyjnym elementem zabawy dla dziecka oraz dużo bezpieczniejszym niż np. krzesła.

Pufa worek - poznaj worek sako!

Pufy sako to nowoczesne worki do siedzenia wypełnione granulatem (najczęściej styropianowym lub polistyrenowym). Worek sako jest stabilny, wygodny i świetnie dopasowuje się do przyjętej pozycji ciała. Jest na nim wygodnie w praktycznie każdej przyjętej pozycji - siedzącej lub półleżącej. Pufa worek będzie niebanalnym elementem wystroju wnętrza, każde pomieszczenie nabierze charakteru i indywidualnego wyrazu.  Będzie atrakcyjnym i komfortowym siedziskiem podczas relaksu na balkonie, czy na tarasie. Wszędzie, gdzie spędzamy czas odpoczywając w domu lub na wolnym powietrzu. Worek sako sprawdzi się zarówno w salonie, jako dodatkowe miejsce do siedzenia, jak i w pokoju dziecięcym. W naszej ofercie galanteria meblowa znajdą Państwo oryginalne worki firmy Kler, wykonane ze skóry naturalnej i wypełnione wygodnym granulatem polistyrenowym.

Pufa ze schowkiem - komfort i więcej miejsca

Pufa ze schowkiem to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm oraz chcących zaoszczędzić trochę miejsca w mieszkaniu. Pomieszczenia o niewielkiej powierzchni wydają się mniejsze, gdy dodatkowo znajduje się w nich duża ilość przedmiotów. Dzięki pufie ze schowkiem większość rzeczy, które używamy w salonie czy pokoju dziennym będzie zawsze pod ręką. Jeśli chcemy by jakieś przedmioty nie leżały na wierzchu, gdy odwiedza nas goście, możemy szybko umieścić je w schowku w taborecie. Z powodzeniem zmieścimy wewnątrz pufy ze schowkiem kilka książek, czy niektóre gry planszowe i inne rzeczy, które mogą być ukryte w tym funkcjonalnym i wygodnym dodatku meblowym. Zyskujemy zatem miejsce do siedzenia, dekoracyjny element wyposażenia wnętrza oraz podręczny schowek w jednym! Pufa sprawdzi się także jako podnóżek. Z łatwością podstawiona do krawędzi sofy czy kanapy może pełnić funkcję pomocniczą i zwiększać komfort wypoczynku.

Dodaj komentarz:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium