/skins/user/rwd_shoper_35/
Współadministratorzy

Lista współadministratorów, tj. narzędzie i sieci reklamowych, w których dokonywany jest remarketing:

Korzystamy z narzędzia Facebook Pixel zapewnianego przez Facebook Inc. (1601 S. California Ave. Palo Alto, CA 94304), pozwalającego na działania analityczne służące optymalizacji działań marketingowych, w tym przypisywania wyświetlanych w reklam do preferencji konkretnych Użytkowników, monitorowania konwersji reklam https://www.facebook.com/privacy/policy/ 

Korzystamy z usług dostarczanych przez Hotjar Limited (Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta). Usługi te pomagają nam analizować ruch w Sklepie. Na ich podstawie uzyskujemy statystyki i dane analityczne pokazujące, jak Ty i pozostali użytkownicy korzystacie ze Sklepu https://www.hotjar.com/legal/policies/privacy/ 

Korzystamy z usług Google Analytics oraz Google Tag Manager, dostarczanych przez Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA). Usługi te pomagają nam analizować ruch w Sklepie. Na ich podstawie uzyskujemy statystyki i dane analityczne pokazujące, jak Ty i pozostali użytkownicy korzystacie ze Sklepu.

Działanie Google Analytics możesz zablokować. W tym celu zainstaluj ten dodatek do przeglądarki udostępniany przez firmę Google Inc. dostępny tutaj: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl.

Przekazywanie danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy będzie dokonywane po spełnieniu warunków pozwalających na takie działanie. O wystąpieniu takiej sytuacji będziemy Cię informowali.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium